Norrköping


Huvudkontor & tillverkning

Furingstadsvägen 70-72
605 91 Norrköping

Växel 011- 190670
E-post info@gallerbolaget.se

Ring oss på 011- 190670

Stockholm


Försäljningskontor Stockholm

Lövkojsgränd 12
165 75 Hässelby

Växel 08-558 076 50
E-post info@gallerbolaget.se

Ring oss på 08-558 076 50

Skåne


Försäljningskontor Skåne

Dan Tell
Projektledare/ säljare
Direkt 040-18 15 40
Växel/ jour 0771-69 00 00
E-post dan@gallerbolaget.se

Ring oss på 040-18 15 40

Göteborg


Försäljningskontor Göteborg

Dan Tell
Projektledare/ säljare
Direkt 031-81 10 10

E-post goteborg@gallerbolaget.se

Ring oss på 031-81 10 10

Kontakta gärna oss


Försäljning & Produktion Norrköping


VD

Sarah Sparelius
Direkt: 011 – 19 06 72
E-post: sarah@gallerbolaget.se

Försäljning och order

Johan Lykkehammar
Direkt: 011 – 19 06 74
E-post: johan@gallerbolaget.se

Försäljning

Anders Marcus
Direkt: 011 – 19 06 77
E-post: anders@gallerbolaget.se

Försäljning och Lås & Nycklar

Owe Sparelius
Är efter lång & trogen tjänst pensionär/ Senior Advisor

Johan Tomicic

Verkstadsansvarig

Johan Tomicic
Direkt: 011 – 19 06 76
E-post: verkstad@gallerbolaget.se

Personal & Ekonomiansvarig

Niina Göllas
Direkt: 011 – 19 06 75
E-post: niina@gallerbolaget.se

Försäljning Stockholm


Rulljalusier, galler, brandskydd etc

Peter Johansson, Projektledare / Säljare
Tel: 08-558 076 50
Mob: 070-320 97 29
E-post: peter@gallerbolaget.se

Försäljning Skåne


Dan Tell
Projektledare/ säljare
Direkt 040-18 15 40
Växel/ jour 0771-69 00 00
E-post dan@gallerbolaget.se

Samir Chahrour
Auktoriserad elektriker och montör
Direkt 040-18 15 40
Växel/ jour 0771-69 00 00

Carina Magnusson
Produktion & arbetsledare
Direkt 076-308 43 69
Växel 0771-69 00 00
Epost carina@gallerbolaget.se

Försäljning Mälardalen